Reference našich zákazníků

Hodnocení spolupráce od našich zákazníků:

Sme spokojní,precízna práca, ako aj upratanie a odvoz odpadu .

Ďakujeme👍🤗

p. Kováčová, Showroom Bratislava, November 2020

Dobrý deň, s dverami, ako aj s celkovou komunikáciou, samotnou montážou sme veľmi spokojní. Dvere sú krásne a odporúčame ostatným. 

p. Feješová, Showroom Bratislava, November 2020

Dobrý deň prajem, z našej strany maximálna spokojnosť, od zamerania až po samotnú montáž, dávame 5* z 5tich :)

Ďakujeme

p. Doležal, Showroom Bratislava, November 2020

Maximálna spokojnosť,ochotní ľudia, profesionálny prístup, skvelá komunikácia. S dverami aj montážou sme spokojní.

Zákazník Simona zo Žiliny, 2019
Partner KUŽMA group s.r.o. www.kuzma-vso.sk

Profesionálny prístup, kvalitne odvedená práca, šikovní a milí majstri, skvelé poradenstvo. Ďakujeme ☺️

Zákazník: Dominika z Trnavy, 2020
Partner SAFE POINT, www.safepoint.sk

Som nadmieru spokojný s radami, jednaním a riešením objednávky. Všetko išlo podľa plánu, dokonca aj moje dodatočné požiadavky boli veľmi ochotne riešené. Práca odvedená rýchlo, dôsledne a kvalitne. Vrelo odporúčam.

Zákazník:Ján z Trenčína, 2020
Partner SAFE POINT, www.safepoint.sk

Dobrý deň,

Vám i Vašim kolegom chcem touto cestou vyjadriť úprimnú vďaku za Váš veľmi milý, odborný a ústretový prístup pri vybavovaní mojej zákazky.

Na firmu Sherlock som sa obrátil na základe odporúčania môjho syna, ktorému ste montovali dvere pred niekoľkými rokmi. Moja skúsenosť s Vašou firmou dokonca predčila moje očakávania. Kiež by takýchto firiem bolo na Slovensku čoraz viac.

Zákazník: pán Kadlic, montáž Bratislava 6/2020

Dobrý deň,

touto cestou by som Vám chcel prejaviť vďaku za našu dlhoročnú spoluprácu.

Chcem vyzdvihnúť profesionálny prístup od Vašich zamestnancov počnúc zameraním dverí, následnou realizáciou až po administratívne služby.

Ďakujem a teším sa na ďalšie spoločné projekty.

Dobrý deň prajem. Už som mal dvere ,,Sherlock“, stále slúžia na starom byte už viac ako 30 rokov. Preto som si vybral tieto dvere. A vaša firma mi potvrdila profesionalitu a hlavne kvalitu montáže. Ďakujem pekne a určite budem firmu odporúčať. Ešte raz ďakujem.

Zákazník: pán Majcher, montáž Bratislava 6/2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poďakovať za veľmi dobrý servis, ktorý som zo strany Sherlock dostala. Som nielen spokojná s dverami, ale aj s veľmi rýchlou a jednoduchou komunikáciou s firmou Sherlock, extra rýchlou montážou dverí a celkovým prístupom zamestnancov firmy, či sa jednalo o technikov montáže alebo obhliadajúceho technika alebo s fakturačným oddelením. Montáž dverí prebehla bez problémov, úprimne ma prekvapila rýchlosť a kvalita práce montážnikov, ktorí si po sebe všetko upratali.

Ešte raz vďaka a prajem veľa spokojných zákazníkov, určite vás budem odporúčať.

Zákazník: pani Repiská, montáž Bratislava 6/2020

Jako jediná v našem vchodě jsem ještě neměla bezpečnostní dveře, tak jsem se rozhodla požádat své děti o výměnu stávajících dveří za bezpečnostní. Vybrala jsem si Sherlock a ačkoliv jsou v našem městě (Prievidza) nabízeny i dveře jiných značek, nelituji, že jsem se rozhodla pro Vás.

Byla jsem velmi spokojená se zákaznickým servisem na prodejně a taktéž s přístupem montážních techniků. Obzvláště montážní technici, kteří dveře montovali byli velmi vstřícní. Bez problému si poradili i s tím, že v zárubni starých dveří byla vedena elektřina a byl zde i světelný vypínač. Toto mi bez problému v rámci samotné montáže přeinstalovali mimo nové zárubně.

Také zednické práce po osazení zárubní jsou provedeny velice pěkně. Na zdi a omítce nezůstaly žádné praskliny ani fleky. Syn si před několika lety nechal udělat dveře od konstrukční firmy a zednické práce nebyly provedeny dobře. Omítka začala již po pár dnech po osazení praskat a udělaly se v ní díry.

Váš produkt a Vaše služby velice ráda doporučím dalším zájemcům.

Děkuji pěkně.

paní Oľga, Prievidza

Dobry vecer,

Radi by sme Vam podakovali za realizaciu prac, konkretne montaz BD, ktoru dnes vykonali Vasi zamestnanci. Praca bola o nieco narocnejsia z technickeho hladiska, ale Vasi kolegovia si so vsetkym poradili a zvladli bez akychkolvek problemov a hlavne k nasej spokojnosti. 

Este raz Vam dakujeme za ustretovost a profesionalny pristup.

Zákazník: rodina z Popradu, 2020